Головна » 2015 » Липень » 5 » Жителька Кошельова розповіла про труднощі заробітчанства

Жителька Кошельова розповіла про труднощі заробітчанства

Ірина з села Кошельово, що в Закарпатті, у шлюбі 26 років. Виростили з чоловіком трьох дітей. Але за всі ці роки Юрій буває вдома від сили місяць в році. Він все життя на заробітках: фарбує стіни і кладе плитку.

То в Чехії, то в Росії. Зате гроші присилає справно і чималі. Для Закарпаття такий гостьовий шлюб - норма. Майже в кожній сім'ї один або навіть обидва батьки за кордоном. Заробляють гроші для дітей і старих.

    "У нас всі їздять на заробітки. У нас практично по нашій вулиці у сусідів немає такого будинка, щоб хтось не виїжджав на заробітки. Немає такого будинку. В основному чоловіки, є і жінки виїжджають на заробітки. У нас так було ще з покон віків ", - розповідає місцева мешканка Ірина Ожоганіч.

Степан, молодший син Ірини та Юрія, зізнається: бачить тата тільки "по скайпу" і дуже сумує.

    "Ну, я думаю, що цього всього б не було. Ми все. Це все, що ви бачите - це все звідти, з тих грошей, що він заробив", - говорить хлопчик.

Їм вистачає і на навчання всіх дітей у ВУЗах, і на землю, і на величезне господарство, і на шикарний будинок з сучасною технікою. Живуть заможно, все завдяки роботі Юрія за кордоном.

Якщо все-таки в Україні трапиться дефолт, вже точно головною статтею доходів нашого суспільства стануть гастарбайтери. Вони вже перераховують в Україну мільярди доларів, а якщо економіка завалиться, то ці гроші можуть залишитися єдиними великими надходженнями валюти в країну.


За матеріалами: Новини Закарпаття
12.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1483

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]