Головна » 2019 » Листопад » 23 » 12 нагород на Кубку України з кікбоксингу вибороли юні закарпатці з Korolovych team

12 нагород на Кубку України з кікбоксингу вибороли юні закарпатці з Korolovych team

  Юні закарпатці з Korolovych team вибороли 12 нагород на Кубку України з кікбоксингу

15-17 листопада в м. Рівне проходив відкритий Кубок України з кікбоксингу серед дітей, кадетів і юніорів за найсильнішою версією – федерації ВАКО.

У змаганнях взяло участь близько 1100 спортсменів з усіх областей України та команди з Польщі, Литви і Білорусії. У складі збірної Закарпатської області взяли участь 6 юних ужгородських спортсменів ОК ДЮСШ ФСТ «Україна» – Korolovych team, які вже традиційно показують високі результати.

В активі спортсменів клубу 7 перших, 2 другі та 3 треті місця. А саме : Бушко Дмитро: 2 перші місця в розділі лайт-контакт і пойнтфайтинг; Яцко Дарія: 2 перші місця в розділі лайт-контакт і пойнтфайтинг; Королович Поліна: 2 перші місця в розділі кік-лайт і пойнтфайтинг, а також 3 місце в розділі лайт- контакт. Терновенко Єгор зайняв 2 місце в розділі пойнтфайтинг і 3 місце в розділі лайт-контакт. Стричик Давид і Стричик Марк у розділі пойнтфайтинг у фіналі зустрілися між собою і розіграли 1 і 2 місце. Цього разу першим став Давид.

А в розділі лайт-контакт Давид завоював 3 місце, повідомляє Управління у справах культури, сімї молоді та спорту ужгородської міської ради.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 150

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]