Головна » 2013 » Квітень » 13 » 133 сім’ї з Солотвина переселять, – віце-прем’єр

133 сім’ї з Солотвина переселять, – віце-прем’єр

До кінця року 133 сім’ї з Солотвина будуть переселені у новий житловий комплекс. Про це сьогодні, 12 квітня, під час перевірки стані робут у житловому комплексі в Тереблі сказав віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Посадовець оглянув зсувні процеси на території Солотвинського солерудника та перевірив стан робіт у житловому комплексі в Тереблі.

«Ми сьогодні провели робочу нараду з відселення 133 сімей з Солотвина, де 3 роки тому обвалилася соляна  шахта. Можу сказати, що цьогоріч будинки як багатоквартирні, так приватні, будуть добудовані і сім’ї будуть відселені. Комплекс, який побудований, я оцінюю як зроблений на високому рівні. Звичайно, необхідно ще здійснити внутрішні роботи, зайнятися благоустроєм, необхідно для цього ще виділяти кошти. Крім того, на території є також прекрасна школа на 330 місць та чудовий дитячий садочок 160 місць. Тобто, повний комплекс», – сказав  представникам ЗМІ  Олександр Вілкул.

Голова Закарпатської обласної адміністрації Олександр Ледида розповів також про можливість будівництва алергологічної лікарні  в області:

«За дорученням Президента було виділено 5 мільйонів на попередній проект та геологорозвідку для будівництва майбутньої алергологічної лікарні. Роботи продовжуються, я думаю, що до кінця року будемо мати уже проектно-кошторисну документацією», – повідомляє прес-центр ОДА.  За матеріалами: Новини сьогодні
13.04.2013
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11100

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]