Головна » 2023 » Жовтень » 2 » Адреси секретної служби путіна і гру випадково розкрила рф - центр "Досьє"

Адреси секретної служби путіна і гру випадково розкрила рф - центр "Досьє"

У документі перераховані об'єкти, де не повинно бути "відключень електроенергії".

російська влада випадково розкрили адреси секретних військових будівель, установ і шпигунських будинків країни в москві і Санкт-Петербурзі.

Центр "Досьє", проект, запущений російським опозиціонером Михайлом Ходорковським, виявив адреси, перераховані в 434-сторінковому документі під назвою "Спеціальна група", який був опублікований на сайті мерії москви. У документі перераховані об'єкти, де не повинно бути "відключень електроенергії".

Повідомляється, що в список увійшли ряд надсекретних урядових об'єктів, будинки, що належать офіцерам ГРУ (Головне управління Генерального штабу Збройних Сил російської федерації) і секретній службі президента володимира путіна, склад боєприпасів і багато іншого.

Більшість перерахованих об'єктів не зачіпають Міноборони або спецслужби, проте в ньому є і перелік всіх військових частин і установ Міноборони, розташованих в москві.

"Більш того, хто-небудь легко може дізнатися, де в москві живуть співробітники найпотаємніших відомств, подивитися, які непоказні будівлі насправді є об'єктами спецслужб, і позаздрити смаку життя керівництва цих спецслужб", – пише "Досьє".

Найбільша концентрація об'єктів, пов'язаних зі спецслужбами – в районі Срібного Бору. Там, зокрема, розташовані дачі, пов'язані зі Службою зовнішньої розвідки (сзр), затверджується в розслідуванні. Досьє перераховує адреси конкретних об'єктів і публікує їх фотографії. Крім дач, в списку багато житлових будинків, що належать сзр, Федеральної служби охорони (фсо) або гру. При цьому конкретні квартири зазвичай не вказуються.

Найбільше об'єктів у переліку закріплено за фсо. Це не тільки вежі кремля, Олександрівський сад та інші подібні місця, але і неочевидні об'єкти, наприклад, в одній будівлі з популярним кафе "Жан-Жак" кілька об'єктів належать також федеральній службі виконання покарань.

Документ підписали глава департаменту ЖКГ В'ячеслав Торсунов і директор компанії "мосенергосбит", що реалізує електроенергію абонентам московської області, Андрій Ковальов. Його схвалив мер москви сергій собянін.

Удари по рф

1 жовтня БПЛА атакували Смоленський авіаційний завод з виробництва ракет Х-59. раніше ГУР Міноборони підтвердило, що в результаті атаки виробничі потужності Смоленського авіаційного заводу отримали значні пошкодження.


За матеріалами: Новини сьогодні
02-10-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1619

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]