Головна » 2018 » Жовтень » 18 » Анатолій Гриценко — кандидат в президенти України. Хто він?

Анатолій Гриценко — кандидат в президенти України. Хто він?

З кожним днем ми все ближче не лише до Нового року, але і до президентських виборів в Україні. Весною 2019 року країна зможе обрати собі керманича, людину, яка поведе Україну до кращого життя. Саме тому вже зараз формується ціла плеяда різних політичних особистостей, які хочуть позмагатися за головну булаву в країні. І серед них, звісно же, "перший серед непрохідних" — як сам себе свого часу охрестив Анатолій Гриценко. Саме життєвому шляху цього кандидата присвячений сайт https://grytsenko.net/.

Міністр оборони Гриценко — що армія отримала від цього

Гортаючи сторінки ресурсу grytsenko.net, можна знайти багато цікавої інформації, яка публікувалася поважними українськими виданнями. Зокрема, про оборудки в Збройних Силах України, які мали місце під час керівництва армією міністра Анатолія Гриценка. Це питання наразі, у світлі агресії Російської Федерації проти нашої країни, є дуже актуальним. Адже з початком окупації Криму українська армія перебувала в плачевному стані, не було боєздатних частин, які могли протистояти агресії. Як виходить з документів, які публікує портал з посиланням на кращі українські засоби масової інформації (надалі — ЗМІ), долучився до доведення країни до такого стану і герой народної творчості останніх років, з якою до речі можна детально ознайомитися за посиланням https://grytsenko.net/folk-art/, "перший серед непрохідних" Анатолій Гриценко.

Майно армії зникало, обороноздатність країни зменшувалася,  а матеріальне становище нашого героя — лишень покращувалося. У той час, коли армія Російської Федерації вже вторгалася до Криму, "перший серед непрохідних" хизувався перед журналістами своїми статками, зокрема, дачею в Конче-Заспі.

Крім того, і недавньому інтерв'ю міністр оборони свого часу Гриценко заявив, що не брав участі в АТО, бо у нього не було необхідного досвіду. Цікаво, а тисячі мобілізованих чоловіків мирних спеціальностей мали такий досвід? Відповідь однозначна, звісно — ні. Але якщо таке виправдання цілком зрозуміле для простого громадянина, то політик, який претендує на роль Головнокомандувача, таким чином просто розписується у власній безсилості, або просто лукавить. Адже, якщо, наприклад припустимо, Анатолій Гриценко очолить Україну, то в разі нової атаки зі сторони північного сусіда він може заявити те саме — відбивати її не будемо, бо я немає досвіду керування військами в такій ситауцації. Ось такий він "перший серед непрохідних".

Кримінальний шлейф відганяє потенційних партнерів

Перейшовши за посиланням https://grytsenko.net/ru/articles/criminal/, ви можете дізнатися про кримінальні зв'язки "першого серед непрохідних" Анатолія Гриценка. Власне кажучи, саме ця інформація і відштовхує від потенційного кандидата в президенти України інших партнерів. Ніхто не хоче мати справу з людиною, в якої такий темний шлейф. Це і є одна з причин, чому не відбулося об'єднання ні зі Святославом Вакарчуком, ні з Андрієм Садовим, про які так мріяв Анатолій Гриценко.

Власне кажучи, за кого голосувати, - це персональна справа кожного, але робити свій вибір варто добре поміркувавши і зваживши всі за і проти. Благо в наші дні, завдяки світовій павутині Інтернет, всі мають можливість перевірити кожного з кандидатів, знайти всю необхідну і важливу інформацію про них. 


За матеріалами: Новини Закарпаття
18.07.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1557

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]