Головна » 2020 » Липень » 5 » Авакову і Венедіктовій - президент поставив вимогу

Авакову і Венедіктовій - президент поставив вимогу

Президент поставив вимогу  Авакову і Венедіктовій

Президент України Володимир Зеленський наполягає на координації роботи глави МВС Арсена Авакова та генерального прокурора Ірини Венедіктової для недопущення сплеску насильства в Україні. За словами глави держави,  порушення громадського порядку, незаконний обіг і використання зброї та напади на громадян викликають серйозну стурбованість.

«Вимагаю від генерального прокурора та міністра внутрішніх справ системної та злагодженої координації в роботі, спрямованої на недопущення ескалації насильства на вулицях країни, вжиття зрозумілих і ефективних превентивних заходів для запобігання цьому та забезпечення мирного й спокійного життя громадян України» — Володимир Зеленський Президент України

Так президент відреагував на масову бійку зі стріляниною у центрі Києва 4 липня. Унаслідок події постраждало троє осіб, затримано 10 порушників.

Раніше у Харкові сталися зворушення, які переросли у масову бійку, через передачу лікарні «чорнобильців» для розміщення COVID-пацієнтів. Також повідомлялось про стрілянину в Одесі на ринку 7-й кілометр.


За матеріалами: Новини сьогодні
05.07.2020
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 151

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]