Головна » 2022 » Серпень » 9 » Бюро санкційної політики з'явиться в Україні

Бюро санкційної політики з'явиться в Україні

бюро санкційна політика

В Україні з’явиться Бюро санкційної політики. Відповідний орган пропонується створити при Раді безпеки і оборони України. Про це повідомили на сайті РНБО.

“Бюро санкційної політики згідно із законопроєктом є робочим органом Ради національної безпеки і оборони України, який координуватиме діяльність суб’єктів, що реалізують санкційну політику України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що бюро зокрема перевірятиме пропозиції щодо застосування санкцій на відповідність концептуальним підходам, напрямам, заходам у сфері санкційної політики України, визначеним РНБО України.

Законопроєкт “Про засади санкційної політики України”, на якому буде ґрунтуватись діяльність нового органу, містить ряд суттєвих новацій, зокрема, у частині переліку та повноважень суб’єктів у сфері санкційної політики, суб’єктів внесення пропозицій щодо застосування, зміни або скасування санкцій, процедури корегування санкцій та інше, – повідомили в РНБО

Крім того, за словами співробітника РНБО України Андрія Зюзя, апарат Ради “повністю готовий” до роботи зі створення Державного реєстру санкцій, який передбачено утворити згідно із законопроектом.

“Апаратові Ради, який є адміністратором цього реєстру, пропонується дозволити обробляти усі види інформації з обмеженим доступом і надати доступ до баз даних та реєстрів інших державних органів”, – йдеться в повідомленні на сайті РНБО.

Зауважимо, законопроект найближчим часом буде скеровано на розгляд уряду. Після цього – до Верховної Ради.


За матеріалами: Новини сьогодні
09-08-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1869

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]