Головна » 2023 » Грудень » 6 » Чим вона заслужила це звання - Тейлор Свіфт - людина року 2023 за версією Time

Чим вона заслужила це звання - Тейлор Свіфт - людина року 2023 за версією Time

Тейлор Свіфт стала людиною року 2023 за версією журналу Time. Співачка обійшла інших номінантів та чесно заслужила це звання.

РБК-Україна (проект Styler) зібрало найцікавіші факти з життя Тейлор Свіфт і розповідає, за які заслуги вона стала людиною року.

Чому Тейлор Свіфт стала "Людиною року"

Відома на весь світ американська співачка Тейлор Свіфт несумнівно є прикладом для багатьох молодих жінок. Вона стала не лише всесвітньо відомою співачкою, а ще й дівчиною, яка демонструє цінність людяності та доброго серця у нинішніх реаліх.

Тейлор Свіфт стала людиною року за версією журналу Time. Її обрали серед девʼяти претендентів.

Тейлор потрапила до цього видатного списку у 33 роки за свої високі творчі здобутки. Для неї останній рік - став періодом для вдосконалення творчої діяльності й не лише в музиці, а ще й у своїй позиції головного “оповідача” сучасної епохи.

Фоловери артистки, своєю чергою із захопленням спостерігає за її особистим шляхом, дозволивши її творчості стати важливою частиною свого життя.

Одна з найважливіших складових успіху Тейлор Свіфт - це благодійність. Вона на регулярній основі допомагає різним організаціям і це стало для неї “гарною звичкою” та особистим боргом перед людьми.

Наприклад, вона пожертвувала 15 тисяч доларів своєму 19-річному фанату, чия мама лежала в комі. Співачка турбується і про тварин і про постраждалих від стихійного лиха.

"Це схоже на переломний момент моєї кар'єри, що стався у 33 роки. І вперше в житті я була достатньо сильна духом, щоб прийняти те, що з цим пов'язано", - каже Тейлор Свіфт.

"Щоб розповісти свою історію, вона використовує найефективніший засіб на сьогодні - поп-пісню. Проте з часом вона використала потужність медіасвіту, як традиційних, так і нових, щоб створити щось цілком унікальне та особливе. Свіфт - архітектор і сучасний герой", - пише Time про Тейлор.

Цікаві факти з життя співачки

    Тейлор Свіфт ненавидить конфлікти, тому завжди намагається обходити такі ситуації стороною
    Співачка ніколи не говорить про своє особисте життя. На кожне питання, що стосується другої половинки, вона відповідає однотипно: "Всі свої переживання я висловлюю у піснях"
    У 9 років Тейлор була пристрасно захоплена театром та брала участь у різних виставах
    Найкращим подарунком у житті для Тейлор стало оливкове дерево напередодні Різдва. Його посадив її хлопець, чим справив на співачку величезне враження
    Тейлор Свіфт дуже боїться татуювань і попри свої сучасні погляди, зірка не бачить в цій тенденції краси та глибини.

 


За матеріалами: Новини сьогодні
06-12-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1473

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]