Головна » 2023 » Серпень » 15 » Чому вибух у Махачкалі вбив так багато людей - ЗМІ з'ясували

Чому вибух у Махачкалі вбив так багато людей - ЗМІ з'ясували

Люди прийшли подивитися на пожежу, яка виникла на автосервісі, і пролунав потужний вибух, повідомили журналісти.

У російській Махачкалі в частині приміщень автосервісу, який знаходиться біля автозаправки, зберігалося багато добрив з селітрою (вибухонебезпечна речовина).

На автосервісі почалася пожежа, і на неї прийшли подивитися люди, а потім стався потужний вибух, повідомляє ВЧК-ОГПУ в Telegram. За його даними, вибухова хвиля спровокувала детонацію двох цистерн на АЗС і дуже сильне загоряння.

"Після початку пожежі в автосервісі, подивитися на яку зібралися люди, селітра вибухнула. Вибух був такий потужний, що знищував все на шляху, зокрема, намет-гриль з сім'єю з чотирьох осіб...", - наголошується на каналі.

Що відомо про вибух у Махачкалі

Махачкала - це місто, яке є столицею Республіки Дагестан. Воно знаходиться на березі Каспійського моря. Примітно, що росія часто атакує Україну ракетами, які в небі над Каспійським морем запускають бомбардувальники.

14 серпня ввечері з'явилася інформація, що у Махачкалі був потужний вибух, почалася пожежа, і вогонь нібито поширився на житлові будинки. За відомостями рятувальників, площа загоряння становила 500 квадратних метрів.

У МВС повідомляли, що на АЗС вибухнули дві цистерни з паливом. Крім того, можливо, згорів автобус з людьми. За відомостями медиків, жертвами вогняного інциденту в Махачкалі стали 35 осіб. Є десятки постраждалих.


За матеріалами: Новини сьогодні
15-08-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1375

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]