Головна » 2021 » Липень » 26 » Для всіх типів подорожей українців Португалія відкриває свої кордони

Для всіх типів подорожей українців Португалія відкриває свої кордони

португалія

Так, відповідно до оновленої 25 липня там інформації, влада Португалії дозволила тимчасово в’їжджати громадянам України 23 липня. Дозвіл діятиме наразі до 8 серпня, але рішення можуть переглянути в будь-який момент. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Про якісь вимоги до в’їзду українців він не уточнив. Водночас порадив перед купівлею квитків перевіряти всі умови в’їзду до країн на інтерактивній мапі МОЗ.

Водночас залишатиметься чинною вимога про надання результатів ПЛР-тесту, зробленого протягом не більше ніж за 72 години до подання документа. Або результату тесту на антитіла, зробленого в період не більше ніж за 48 годин до подання довідки.

Також приїхати до Португалії можна з будь-якою метою мандрівникам, які мають дійсний європейський (виданий в будь-якій країні ЄС) «ковід-сертифікат» (в паперовому або в електронному форматі).

На Мадейру та на Азорські острови в’їзд дозволений для громадян України з будь-якою метою, зокрема дозволені туристичні подорожі за безвізом, зазначають у МОЗ.

Що передувало?

15 липня через сприятливу епідемічну ситуацію ЄС вніс Україну до "зеленого списку" країн. Це означає, що країнам ЄС рекомендували скасувати заборону на необов'язкові поїздки з України, зокрема з туристичною метою. Проте остаточне рішення кожна держава ухвалює самостійно. Також країни самі встановлюють правила в'їзду.

Кордони для українських туристів уже вирішили відкрити зокрема Литва, Латвія, Естонія, Німеччина, Нідерланди, Австрія, Словаччина, Фінляндія, Бельгія, Данія, Словенія, Франція та Швеція.

Однак слід пам'ятати, що у ЄС «зелений список» регулярно переглядають, тому ці норми часто змінюються. Наприклад, необов'язкові поїздки для українців в Естонію та Литву поки що заплановані лише до 25 липня (із можливим продовженням).


За матеріалами: Новини сьогодні
26-07-2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1202

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]