Головна » 2023 » Жовтень » 17 » До відключень світла вже підготували вокзали України

До відключень світла вже підготували вокзали України

В Україні вже на 96 вокзалах розпочали роботу "Пункти незламності", хоча масові відключення світла в країні поки не застосовуються. У всіх пунктах традиційно є можливість зарядити гаджети, а також зігрітися та отримати доступ до інтернету. Про це повідомила "Укрзалізниця" (УЗ). "Пункти незламності" вже працюють у Херсоні, Миколаєві, Краматорську, Слов'янську, Києві, Львові та інших населених пунктах.

"Фактично на всіх вокзалах країни", – зазначили в УЗ. На території кожного пункту можна скористатися інтернетом через Starlink. Також усі пункти мають резервне електропостачання.

"Ми заздалегідь розпочали підготовку до зими і вже з жовтня поетапно відкриваємо наші пункти незламності на вокзалах. Тут є все найнеобхідніше, що може стати в нагоді під час блекауту", – зазначив голова УЗ Євген Лященко.

В Україні ще з минулого зимового сезону складено мапу, на якій позначені всі "Пункти незламності". Багато з них не працюють, доки немає відключень світла, але, як запевняє влада, у разі блекауту люди зможуть скористатися послугами таких пунктів.


За матеріалами: Новини сьогодні
17-10-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1889

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]