Головна » 2023 » Грудень » 24 » Ексгенпрокурор США розкритикував Трампа - він буде президентом-качкою

Ексгенпрокурор США розкритикував Трампа - він буде президентом-качкою

Він закликав виборців Республіканської партії об’єднатися навколо іншої кандидатури.

Колишній генеральний прокурор США Вільям Барр попередив, що його наступнику доведеться протистояти «зловживанню державною владою», якщо у 2024 році президентські вибори виграє Дональд Трамп. Він вважає, що під час свого імовірного другого терміну Трамп «не рухатиме країну вперед», а займатиметься політичною помстою демократам, через що Штати не зможуть конструктивно вирішувати проблемні питання.

Трампу будуть потрібні люди, які триматимуть його на правильному шляху, цитує слова Барра видання The Hill.

Ексгенпрокурор неодноразово критикував Трампа і не підтримує його на виборах 2024 року. Замість цього він закликав виборців Республіканської партії об'єднатися навколо Ніккі Гейлі, яка є колишнім послом ООН.

На думку Барра, другий термін Трампа не буде продуктивним, оскільки той зосередиться на політичній відплаті демократам за те, що колишній президент вважає "цілеспрямованими атаками".

"Одна з причин, чому я проти Трампа – він не збирається рухати країну вперед. Я стурбований його стилем управління, а також продовженням потурати гніву і розчаруванню замість конструктивного підходу до вирішення наших проблем. Його другий термін стане хаотичним і не принесе багато користі. Він буде президентом-качкою", – сказав експосадовець.

На прохання журналістів дати пораду наступному генеральному прокурору США під час імовірного президентства Трампа, Барр відповів, що закликав би його протистояти Трампу, коли цього вимагатиме ситуація.

"Він повинен бути готовий сказати «ні» і піти у відставку. Думаю, що люди, які підуть в адміністрацію Трампа, повинні бути готові протистояти зловживанню державною владою", – підсумував колишній генпрокурор.

Раніше повідомлялося, що Трамп випередив Байдена у передвиборчому опитуванні WSJ. Якщо Трамп повернеться на посаду президента США і спробує припинити або різко скоротити військову, економічну та гуманітарну підтримку України з боку Штатів, про що він вже говорив, Київ буде не єдиною стороною, яка постраждає. До виборів 2024 року необхідно докласти зусиль, щоб поставити Україну в найкращу можливу позицію для того, щоб вона могла витримати все, що може зробити Трамп після обрання.

Також Трамп заявив, що стане диктатором у разі перемоги на президентських виборах у листопаді 2024 року, але "лише на один день".


За матеріалами: Новини сьогодні
24-12-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1657

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]