Головна » 2021 » Липень » 12 » Історичну будівлю кінотеатру Apple перетворила на магазин

Історичну будівлю кінотеатру Apple перетворила на магазин

Apple історична будівля кінотеатр магазин Tower Theatre

Спроектований видатним американським архітектором С. Чарльзом Лі (S. Charles Lee) і спочатку відкритий в 1927 році, Tower Theatre за роки зазнав значних змін. Завдяки своєму змішуванню стилів бароко та ренесансу, він навіть служив місцем зйомок кількох голлівудських фільмів.

Тепер, після десятиліть руйнувань, занедбаний кінотеатр був відроджений у всій пишноті свого первісного вигляду, і це робота технологічного гіганта Apple і провідних архітекторів Foster+Partners.

Кінотеатр знаходиться в центрі Лос-Анджелеса. Хоча було б перебільшенням сказати, що в останні роки будівля перетворилася на руїни — вона час від часу використовувалася з моменту закриття кінотеатру у 1988 році. Архітектори доклали чимало зусиль, щоб повернути йому колишню красу.

Foster+Partners визнають, що власна команда дизайнерів Apple внесла значний вклад в реставрацію: обидві компанії працювали з експертами, щоб відновити характерну вежу з годинником і керамічний фасад будівлі.

Apple історична будівля кінотеатр магазин Tower Theatre

Інтер’єр також повністю відроджений. Відвідувачі потрапляють в оксамитовий вестибюль з новими, повністю відреставрованими центральними сходами (для доступу за новими стандартами встановлені два додаткових ліфта). Головний екран був розташований на першому поверсі, і тепер тут розміщується дисплей з демонстрацією продуктів Apple.

Спеціальна штукатурка 1920 року, що покриває стіни і стелю, відреставрована вручну. Центральний купол стелі з небесним розписом перефарбували. Зручні крісла в театральному стилі більше не дивляться на екран кінотеатру, а надають місця для очікування клієнтами своєї черги.

Культову будівлю було відновлено майже у всій пишноті і чарівності 1920-х років.


За матеріалами: Новини сьогодні
12.07.2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1172

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]