Головна » 2014 » Травень » 7 » Яценюк привіз у Слов’янськ чотири новенькі БТР-4Е, зірочки на погони та іменні пістолети. ВІДЕО

Яценюк привіз у Слов’янськ чотири новенькі БТР-4Е, зірочки на погони та іменні пістолети. ВІДЕО

... замість відібраних бойовиками у десантників-зрадників чотирьох БМП. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк побував у таборі антитерористичної операції в районі міста Слов’янська, де дислокуються підрозділи антитерористичної операції.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, він передав силовикам перші чотири із 42 БТР-4Е, придбані за спеціальною програмою уряду для спецпідрозділу "Омега" Національної гвардії.

Прем’єр вручив бійцям, які беруть участь в АТО, "нагородну вогнепальну зброю, заохочувальні відзнаки Міністерства оборони "За воїнську доблесть", годинники від імені прем’єр-міністра України, почесні грамоти Кабінету міністрів". Частині бійців антитерористичної операції присвоєно позачергові воїнські звання.

"Від імені уряду України хочу вам сказати велике дякую і низько вклонитись за те, що ви під кулями ідете захищати країну. Вам велика шана за вашу доблесть, звитягу і волю", - заявив Яценюк.

"Сьогодні для мене дуже важливий день, тому що я потиснув руку кожному з вас", - додав він. За словами Яценюка, українські бійці показали: "Навіть якщо в Росії більша армія, більше військових споряджень і сил, у нас є набагато сильніше – наша воля і дух".

Прем’єр заявив, що, попри складні умови в країні, Кабмін знаходить можливість підтримати армію фінансово, матеріально і технічно. "Ми боремось за країну і її майбутнє. Дякую особовому складу Збройних сил України, Національної гвардії, МВС, СБУ за боротьбу, за доблесть, за силу. Перемога буде за нами. Слава Україні!", - сказав він.

 


За матеріалами: Новини сьогодні
07.05.2014
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1838

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]