Головна » 2023 » Жовтень » 26 » Як працює ринок газу розповів Нафтогаз

Як працює ринок газу розповів Нафтогаз

У газопостачальній компанії НАК "Нафтогаз України" розповіли, як працює ринок газу. Про це повідомила прес-служба компанії.

Так, розподіл обов'язків між ТОВ "ГК Нафтогаз України", як постачальника природного газу, та газорозподільчими підприємствами (облгазами або, як вірно називати – Операторами ГРМ), на сьогоднішній день є найпоширенішим питанням серед споживачів.

Як зазначається, основним завданням ТОВ "ДК "Нафтогаз України", як і будь-якої іншої газопостачальної компанії, є гарантоване постачання газу.

"Саме нашому підприємству ви платите за спожитий газ", - зазначили у компанії.

Зокрема, до обов'язків Операторів ГРМ входить:

  • доставити газ газорозподільними мережами,
  • здійснювати підключення газового обладнання,
  • забезпечувати технічне обслуговування мереж,
  • своєчасно усувати аварії.

Крім того, саме оператори ГРМ контролюють обсяги споживання газу на підставі переданих вами свідчень лічильників. При цьому увагу українців звернули на те, що за послуги розподілу (доставку) газу ви сплачуєте Операторам ГРМ.

"Завдяки співпраці між ДК "Нафтогаз України" та облгазами, що приєдналися до Групи Нафтогаз, ви можете передати показання лічильника через сервіси ДК "Нафтогаз України". Фактично ми спрощуємо комунікацію між вами та відповідними операторами ГРМ. Ми плануємо і надалі розвивати наші сервіси та партнерства для вашого зручності та комфорту", - додали до Нафтогазу.


За матеріалами: Новини сьогодні
26-10-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1869

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]