Головна » 2018 » Червень » 3 » Як Ротарі-клуб "Ужгород-Скала" приймав гостей з-за кордону - з оркестром і бограчем

Як Ротарі-клуб "Ужгород-Скала" приймав гостей з-за кордону - з оркестром і бограчем

Ротарі-клуб "Ужгород-Скала" організував сьогодні в місті справжнє свято - з оркестром і бограчем! Захід відбувся з нагоди проведення в обласному центрі Закарпаття триденної міжнародної конференції ротарійців.

Нагадаємо, Rotary International - об'єднання клубів більше відомих як Rotary Club, розташованих у всьому світі. Ротарі клуби - нерелігійні та неполітичні благодійні організації, відкриті для всіх незалежно від національної чи расової приналежності, віросповідання й політичних поглядів.

Тож в ужгородському Ротарі-парку нині ласували бограчем близько сімдесяти представників України, Білорусі, Ірландії, Росії, Словаччини, Польщі тощо. Розважав гостей оркестр Ужгородського музичного училища імені Дезидерія Задора.

За словами Ігоря Фартушка, заступника міського голови та члена клубу “Ужгород-Скала”, метою заходу є показати містянам зміни, які відбуваються в Ротарі-парку.

“До того ж, учора була вечірка, на якій традиційно збираємо гроші для відпочинку дітей із медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя”. Частину коштів буде витрачено на облагородження нашого парку”, - повідомив президент Ротарі-клубу “Ужгород-Скала” Роман Міцода.


За матеріалами: Новини сьогодні
03-06-2018
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1445

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]