Головна » 2013 » September » 7 » Куди дивиться Кащук: жителів Хуста отруюють смертельними викидами

Куди дивиться Кащук: жителів Хуста отруюють смертельними викидами

Мова йде про дуже специфічний метод утилізації побутових відходів міста та підприємств, який чомусь практикують в місті.

Як видно на фото, жителів Хуста отруюють спалюванням побутових відходів та забруднюють навколишнє середовище міста.

Утилізацію побутових відходів міста та підприємств, які є надзвичайно шкідливими і повинні знищуватися належним чином, деякі підприємливі ділки вирішують дуже просто і дешево для себе, але занадто дорого для здоров’я людей.

"В нашому місті знаходиться закрита від людських очей, а головне – від контролюючих служб – котельня, з потужними печами. І як добре видно з знімків, всі побутові відходи швидко спалюються , а шкідливі домішки викидуються в повітря - нехай жителі Хуста отримують «чергову порцію здоров’я» .
Мене сильно здивував той факт, чому в середині літа хтось активно гріє повітря , коли надворі і так 40градусів. Але вже осінь та дим з котельні все ще продовжує виходити , розносячи над містом жахливі їдкі запахи. Чому ніхто в місті, в якому є контролюючі служби: СЕС, екологія, МНС – прямими обов’язками яких є слідкувати за такими забрудненням - не помічають такі жахливі порушення. Доречі це «комино» знаходиться за 500 метрів від управління охорони здоров’я , районної лікарні та СЕС", - пише Роман Келемен.

Натомість санстанція та інші контролери не забувають регулярно обходити підприємців та заклади, винюхуючи порушення та виписуючи адмін штрафи. Дивуюсь, чому це не бачить міська рада, яка так любить прийти на запах грошей - можливо всі все знають, а в ніздрях долляри стирчать.


За матеріалами: Новини сьогодні
07-09-2013
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11335

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]