Головна » 2021 » Серпень » 3 » Над туристами, які не впізнали її, пожартувала Єлизавета II

Над туристами, які не впізнали її, пожартувала Єлизавета II

єлизавета II королева

Королева Єлизавета II тонко пожартувала над допитливими американськими туристами, які, прогулюючись по літній резиденції монарха в Балморалі, не впізнали в ній королеву і поцікавилися, чи тут живе Єлизавета II.

Про курйозний випадок у Шотландії розповів журналістам колишній офіцер охорони Її Величності. Відомо, що королева щоліта приїжджає у свій улюблений маєток у шотландському нагір'ї та проводить час за пікніками, прогулянками із собаками й прийомами членів своєї сім'ї, які відвідують її по черзі.

Її спроба уникнути уваги туристів, які часто заїжджають у Балморал, одного разу виявилася такою вдалою, що група американських туристів, що досліджують територію маєтку, наткнувшись на Єлизавету II, абсолютно не впізнали її.

Іноземці поцікавилися у жінки, чи мешкає вона у цьому районі. Вона, у свою чергу, відповіла, що має будинок поблизу. Згодом у неї запитали, чи зустрічала вона коли-небудь королеву Єлизавету II. Вона зазначила, що не зустрічала, але сказала, що поліцейський, який був поруч, так. Королева показала на колишнього офіцера, який працював з монархом понад 30 років.

Як розповів офіцер, група туристів рушила далі й навіть не підозрювала, що щойно поспілкувалася з Її Величністю віч-на-віч.


За матеріалами: Новини сьогодні
03-08-2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1246

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]