Головна » 2023 » Жовтень » 15 » Найрозумнішу людину в історії науковці назвали

Найрозумнішу людину в історії науковці назвали

падщина цієї людини продовжує надихати науковців і мислителів і сьогодні, слугуючи свідченням того, що прагнення людини до знань, творчості та геніальності неминуче впливає на світ.

Вчені назвали сера Ісаака Ньютона найрозумнішою людиною у світі.

“По-справжньому розумна людина володіє величезним обсягом інформації з різних тем. Творчість також відіграє важливу роль; творчі мислителі можуть бачити можливості там, де інші бачать глухий кут. IQ Ісаака Ньютона залишається загадкою, оскільки в 17 столітті не існувало тестів на визначення інтелекту. Але можна з упевненістю сказати, що заповнення овалів у тестах з декількома варіантами відповідей було не в його стилі. Він, найімовірніше, закінчив би його за кілька хвилин, а потім витратив би час, що лишився, на вдосконалення запитань”, – йдеться в повідомленні.

За даними дослідників, Ньютона вирізняє не лише його інтелект, а й глибокі знання та творчі здібності.

Вчений був справжнім ерудитом, опанував фізику, математику і теологію. Також він відомий своєю відданістю релігії та алхімією.

“Що справді вирізняє Ньютона з-поміж інших, так це його неперевершений творчий потенціал. Він винайшов важливі інструменти та пристрої, які зробили революцію в науці. Для вивчення прискорення він створив похідну – фундаментальне поняття в математиці. Він також розробив інтегрування, ще один важливий інструмент обчислень, щоб знаходити площу криволінійних поверхонь. Ці інновації не існували до того, як Ньютон втілив їх у життя”, – кажуть експерти.

Вони назвали Ньютона квінтесенцією ерудита і творчого генія та прикладом ідеалу розумної людини.

“Його внесок у науку, математику, теологію та інші галузі залишається безпрецедентним. Однак, його надзвичайний інтелект був здобутий великою ціною особистих труднощів, що підкреслює, що геній часто приходить з власним набором викликів”, – резюмували вчені.


За матеріалами: Новини сьогодні
15-10-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1880

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]