Головна » 2023 » Вересень » 7 » Оцінка Кондолізі Райс - що буде з підтримкою України після виборів у США

Оцінка Кондолізі Райс - що буде з підтримкою України після виборів у США

Ідея не залучення в конфлікт – хитка позиція, від якої будь-якому обраному президенту США доведеться відмовитися, впевнена Райс.

У 2024 році Сполучені Штати Америки обиратимуть нового президента. І хоча до праймеріз ще далеко, президентська гонка вже набирає обертів.

Екс-радниця з національної безпеки і держсекретарка США при президенті-республіканці Джорджі Буші Кондоліза Райс впевнена, що Вашингтон підтримуватиме Україну незалежно від того, хто переможе на виборах.

"Американський президент, хто б він не був зараз або в майбутньому, звичайно, може апелювати до втоми американців від глобальних конфліктів: нехай хтось інший цим займається! Але я думаю, що в кінцевому підсумку Америка і її народ завжди справлялися зі своїм завданням – і в Першій світовій війні, і в Другій світовій війні, у випадку з терактом 9/11, а тепер і в Україні. Я думаю, ви це побачите. Ви побачите це знову", – заявила Райс в ефірі BBC Newsnight.

Вона зазначила, що серед республіканців зараз сформувалися три табори – ті, хто підтримують Україну, ті, хто підтримує, але хоче додаткових перевірок використання виділеної допомоги, і, нарешті, ізоляціоністи.

"Так, звучать голоси ізоляціоністів (прихильників напрямку у зовнішній політиці, в основі якого лежить ідея не залучення в справи інших держав, націй – УНІАН), але знову ж... Щойно хтось стане президентом Сполучених Штатів, я думаю, він зрозуміє, що це хитка позиція, що дозволяє світу навколо нас і нашої дипломатії валитися. Я думаю, що будь-який президент США (який займе таку позицію) в кінцевому підсумку виявиться дуже непопулярним серед американців", – додала Райс.

Вибори президента США - це треба знати

Наприкінці серпня відбулася перша велика подія президентської кампанії в США 2024- го – дебати претендентів на те, щоб стати кандидатом від Республіканської партії. На дебатах політики продемонстрували глибокий розкол у питаннях, що стосуються війни в Україні.

Позиції кандидатів сильно різняться. Екс-віце-президент Майк Пенс виступає за продовження військової підтримки України. Губернатор Рон Десантіс виступає проти втягування США у війну, яку він називає "територіальною суперечкою між Україною і росією".

Екс-президент Дональд Трамп, якого називають головним претендентом стати кандидатом від республіканців, стверджує, що допомога Україні у протидії росії не є життєво важливим стратегічним інтересом США.


За матеріалами: Новини сьогодні
07-09-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1485

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]