Головна » 2018 » Травень » 31 » Огляд мобільних телефонів марки Бравіс

Огляд мобільних телефонів марки Бравіс

  Телефон бравіс – це недорога пропозиція на ринку техніки для комунікацій, що вже стала визнаною серед українських споживачів. Продукція цієї марки поєднує в собі переваги бюджетних моделей, основною з яких є доступна ціна при такому ж наборі параметрів, як у більш відомих брендів.

Про марку Бравіс

Bravis спеціалізується на виготовленні електронної техніки багатьох видів: телевізори, фото- та відеокамери, стільникові телефони, комплектуючі та аксесуари. Компанія базується в місті Токіо, заснована в 1969 році. Але самі вироби Bravis виготовляються переважно в Китаї, Греції, Турції. Згідно філософії бренду, їх продукція має приємний дизайн та зручний функціонал, що вартує невеликих коштів.

Виробник зазначає наступні переваги смартфонів бравіс:

 • сучасні технології;
 • високі стандарти якості;
 • стильний дизайн;
 • набір ефективних функцій;
 • доступна вартість;
 • врахування модних тенденцій;
 • світові сертифікати якості та безпеки.

Бравіс слідкує за динамікою ринку та постійно поліпшує характеристики своєї продукції, враховуючи популярні серед споживачів тренди. Компанія пропонує клієнтам сервісне обслуговування на найвищому рівні в сукупності з максимально якісним контролем технологічних процесів на виробництві.

Що Бравіс пропонує споживачам?

Передбачаючи потреби споживачів, телефони бравіс забезпечують оптимальне рішення для клієнтів компанії. А саме, техніка Бравіс відповідає наступним вимогам:

 1. Найкраще співвідношення ціни і якості.
 2. Дослідження потреб споживача та максимальне їх задоволення.
 3. Якісний сервіс.
 4. Сучасний дизайн.

Смартфони Bravis являються найбільш затребуваною продукцією цієї торгової марки. Купити такий телефон зважилися тисячі споживачів в Україні. Враховуючи таку популярність, Бравіс випускає все нові й нові моделі. Так як компанія є сертифікованою в Україні, кожен покупець автоматично і гарантовано отримує безкоштовне сервісне обслуговування телефонів протягом року з дня покупки. Хоча модельний ряд телефонів Бравіс налічує всього кілька десятків моделей, фірма пропонує настільки різноманітні варіанти пристроїв, що це забезпечить вимоги будь-якого покупця.

Більшість телефонів Bravis реалізовано у вигляді класичного кнопочного моноблоку. Такі пристрої відрізняються компактними розмірами та практичністю. Це недорогий та надійний телефон.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1264

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]