Головна » 2019 » Вересень » 18 » Отримали високу оцінку на фольклорному фестивалі в Італії творчі колективи Ужгорода

Отримали високу оцінку на фольклорному фестивалі в Італії творчі колективи Ужгорода

Творчі колективи Ужгорода отримали високу оцінку на фольклорному фестивалі в Італії

Творчі колективи Ужгородського коледжу культури і мистецтв отримали високу оцінку на фольклорному фестивалі в Італії

Поновлення цінностей, які передаються з покоління в покоління, шана традицій – саме таку мету підтримує в Європі відомий Romolo Folk Fest, фольклорний фестиваль Ромоло. Він має ім’я Меліно Ромоло, видатного фольклориста Іонічного узбережжя Мессіни.

На запрошення організаторів цього мистецького дійства – групи “Canterini della Riviera Jonica Melino Romolo”, а також муніципалітету Санта-Тереза-ді-Ріва (регіон Сицилія) Італійську Республіку відвідали колективи Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Виступами на фестивалі наші виконавці внесли свій внесок в популяризацію європейських і міжконтинентальних культур та традицій.

Ужгород достойно представив Україну поруч з Італією, Угорщиною, Мексикою і Африкою.

Церемонія відкриття пройшла на віллі Рагно в Санта-Тереза-ді-Ріва. Продовжив її парад в Cavia Furci Siculo. Виступали наші артисти і на площі Калья в Летоянні. Церемонія прощання з цим вагомим європейським фольклорним фестивалем відбулася на Пьяцца Бьянка в такому гостинному для ужгородців сицилійському Санта-Тереза-ді-Ріва.

Ось що в ці дні розповідали італійські медіа: “Народний колектив “Кольори Закарпаття” – друга група учасників із закордону, що присутня на фестивалі. Артисти з Ужгорода (Україна) покажуть нам деякі з типових танців на високому технічному та хореографічному рівні. Цей колектив постійно відвідує міжнародні фольклорні фестивалі, має багато нагород у всьому світі”.

Для педагогів колективу хореографів та музикантів Михайла Шютіва та Валентини Вігули, директора коледжу Наталії Шетелі це дуже приємні слова!


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 151

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]