Головна » 2016 » Серпень » 29 » Переміг у «Карпатському медведі» стронгмен з Великого Березного

Переміг у «Карпатському медведі» стронгмен з Великого Березного

«Карпатський медвідь» підкорився Володимиру Цифрі.

Сьогодні в Ужгороді відбувся XIII Міжнародний турнір стронгменів «Карпатський медвідь».

У ході змагань п’ять учасників з України та Чехії мали виконати 7 вправ і виявити переможця за сумою балів набраних у кожній з них.

Після виснажливої тригодинної боротьби перемогу у турнірі святкував стронгемен з Великого Березного Володимир Цифра. Другу сходинку посів багаторазовий переможець «Карпатського медвідя», ідейний натхненник та організатор змагань Іван Григоровський. Трете ж місце посів гість з Чехії – Іже Деймал, повідомляє karpatnews.in.uа.

Під час турніру проявити свій хист та спортивну підготовку могли й глядачі. Для цього для них були приготовані легкі снаряди, за аналогією з тими, на яких змагалися і стронгмени. Особливо привабила така можливість найменших глядачів.

За матеріалами: Новини сьогодні