Головна » 2023 » Березень » 19 » Під водою 100 днів проживе чоловік: у чому полягає експеримент

Під водою 100 днів проживе чоловік: у чому полягає експеримент

Професор Університету Південної Флориди (США) Джо Дітурі розпочав свій дивний експеримент на початку березня – він проведе 100 днів на глибині 30 футів, щоб дослідити, як це вплине на його тіло.

В офіційному пресрелізі Університету Південної Флориди було підтверджено, що Дітурі, який також має ступінь доктора біомедичної інженерії та служив у ВМС США  – проводить експеримент у надії знайти нові "шляхи відродження морського середовища".

Крім цього, дослідник також прагне "випробувати медичну технологію, яка могла б запобігти безлічі захворювань у людей".

Екскомандувач ВМС США проведе місію "Нептун 100" до літа у підводному будинку.

"Частина роботи передбачає, що психолог і психіатр відстежуватимуть наслідки, які відчуває професор під час перебування в середовищі, подібному до тривалої космічної подорожі", - йдеться у релізі.

Якщо Джо Дітурі вдасться завершити підводний експеримент – він встановить новий рекорд перебування під водою. Нинішній світовий рекорд становить 73 дні від 2014 року, який встановили два професори з Теннессі.

Він також проводитиме під водою експерименти з біології та біомедичної інженерії.

"У цьому дослідженні буде розглянуто всі способи, як ця подорож впливає на мій організм, але моя нульова гіпотеза полягає в тому, що моє здоров’я покращиться через підвищення тиску", - заявив Джо Дітурі.


За матеріалами: Новини сьогодні
19-03-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1171

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]