Головна » 2023 » Травень » 20 » Підготовку українських пілотів на F-16 підтримав Байден

Підготовку українських пілотів на F-16 підтримав Байден

Президент Джо Байден поінформував лідерів G7, що США підтримуватимуть спільні зусилля з союзниками та партнерами щодо підготовки українських пілотів на літаках четвертого покоління, включаючи F-16. Про це повідомляє CNN з посиланням на високопоставленого чиновника адміністрації.

Очікується, що навчання відбуватиметься в Європі, а не в США.

Водночас зазначається, що американський персонал братиме участь у навчанні разом із союзниками та партнерами в Європі.

"Оскільки навчання буде проходити протягом наступних місяців, наша коаліція країн, які беруть участь у цих зусиллях, вирішуватиме, коли насправді надати літаки, скільки ми надамо та хто їх надасть", – сказав чиновник.

Посадовець додав, що станом на зараз, Сполучені Штати, союзники та партнери зосередилися на забезпеченні України переважною більшістю систем озброєння та навчання, необхідних для проведення наступальних операцій цієї весни та літа.

"Дискусії щодо вдосконалення українських Повітряних Сил відображають нашу довгострокову відданість самообороні України", – сказав він.

У березні США прийняли двох українських пілотів на військовій базі в Тусоні, штат Арізона, щоб оцінити їхні навички за допомогою авіасимуляторів і побачити, скільки часу їм знадобиться, щоб навчитися керувати різними військовими літаками США, включаючи F-16.

Конгрес заклав гроші в бюджеті на 2023 рік на таке навчання.


За матеріалами: Новини сьогодні
20-05-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1304

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]