Головна » 2019 » Вересень » 9 » Понад 15 тисяч витягів з технічної документації про грошову оцінку земельної ділянки видано на Закарпатті

Понад 15 тисяч витягів з технічної документації про грошову оцінку земельної ділянки видано на Закарпатті

На Закарпатті видано понад 15 тисяч витягів з технічної документації про грошову оцінку земельної ділянки

Від початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області підготували та видали фізичним і юридичним особам 15 275 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

З них 6 792 витягів видано громадянам, які звернулися через Центри надання адміністративних послуг, і 8 483 – замовлено через мережу Інтернет.

Найбільше таких документів видано в Ужгородському (4820), Мукачівському (3170) та Виноградівському (1602) районах Закарпатської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.09.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 132

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]