Головна » 2023 » Березень » 9 » Попри масштабні протести у Франції Сенат проголосував за підвищення пенсійного віку до 64 років

Попри масштабні протести у Франції Сенат проголосував за підвищення пенсійного віку до 64 років

У Франції верхня палата парламенту проголосували за підвищення пенсійного віку з 62 до 64 років.

За головну статтю 7 реформи про пенсійний вік віддав голос 201 член Сенату, 115 сенаторів були проти.

Цього тижня верхня палата парламенту Франції має схвалити інші статті законопроекту. Наступного тижня його планують передати на розгляд комітету між законодавцями Сенату та Національних зборів (нижньої палати французького парламенту). Урядовці сподіваються, що парламент схвалить пенсійні зміни до кінця березня.

Уряд Франції раніше погодився знизити пенсійний вік до 64 замість 65, як спочатку пропонувалося в проєкті закону, та погодився гарантувати мінімальну пенсію у розмірі €1 200 для всіх.

Навіть якщо у Франції піднімуть пенсійний вік до 64 років, він залишиться одним із найнижчих у Європі. Для порівняння — пенсійний вік в Італії та Німеччині становить 67 років, у Великій Британії — 66, в Іспанії — 65. Однак реформа все одно викликала загальнонаціональні протести У Франції близько 1,4 млн страйкарів заблокували роботу транспорту та всіх НПЗ. Чого вони вимагають У Франції близько 1,4 млн страйкарів заблокували роботу транспорту та всіх НПЗ. Чого вони вимагають . Страйк призвів до серйозних порушень роботи французької залізниці SNCF та транспортної мережі RATP в Парижі. У всій країні майже зупинився громадський транспорт.


За матеріалами: Новини сьогодні
09-03-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1246

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]