Головна » 2022 » Червень » 16 » Профінансувати відбудову житла українців готовий світ

Профінансувати відбудову житла українців готовий світ

відбудова війна житло

Україна не чекатиме виплати репарацій від росії та за першої можливості почне компенсувати людям зруйноване і пошкоджене житло. У цьому допоможуть міжнародні партнери. Про це заявила голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

"На сьогодні Польща готує пропозиції для відбудови України. Естонія має намір залучити інші країни до відновлення зруйнованих під час війни з рф об’єктів на Житомирщині. Данія погодилася очолити процес довгострокового відновлення Миколаєва. Португалія планує допомогти Україні у відновленні шкіл і дитячих садків. Норвегія готова долучитись до відновлення енергетичної інфраструктури нашої країни", – зазначила нардеп.

Вона додала, що гуманітарна організація Італії Cesvi виділяє перші півмільйона євро на відновлення української Бучі та планує зібрати більше, завдяки благодійним внескам. А Велика Британія готова допомогти у відновленні Києва та Київської області.

"Думаю, цей список буде істотно збільшуватися. Ми щодня ведемо переговори з колегами з багатьох країн для того, щоб покрити інвестиціями всю постраждалу від російського агресора Україну. Думаю, спільними зусиллями зі світом ми все відбудуємо, адже маємо вже багато конкретних домовленостей", – сказала Шуляк.

Вона наголосила, що держава не чекатиме виплати репарацій від росії, бо це тривалий процес, а за можливості почне компенсувати людям втрачене та пошкоджене житло.


За матеріалами: Новини сьогодні
16-06-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1455

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]