Головна » 2022 » Жовтень » 29 » Раду з модерації контенту сформує Twitter

Раду з модерації контенту сформує Twitter

Twitter

Twitter сформує раду з модерації контенту з дуже різними точками зору. Вона вирішуватиме долю заблокованих облікових записів. Про це заявив Ілон Маск у Twitter.

Відомо, що нова рада вирішуватиме долю раніше заблокованих облікових записів медійних персон. До її створення жодного аккаунта у соцмережі не відновлять.

"Twitter найближчим часом сформує раду з модерації контенту з дуже різними точками зору. Жодних важливих рішень щодо змісту або відновлення облікових записів не буде прийнято до того, як ця рада збереться", – пише Маск.

Варто зазначити, що в суспільстві почали ширитись запитання, чи відновлять аккаунт колишнього президента США Дональда Трампа. Відомо, що 7 січня минулого року Twitter заблокував особистий акаунт Трампа на 12 годин, закликавши його видалити три твіти, які порушують політику компанії. Проте отримавши відмову, наступного дня акант 45-го президента Сполучених Штатів був закритий назавжди.

Нагадаємо, 28 жовтня стало відомо, що американський мільярдер, засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск закрив угоду щодо купівлі соціальної мережі Twitter за 44 млрд доларів і очолив компанію.


За матеріалами: Новини сьогодні
29-10-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1182

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]