Головна » 2019 » Лютий » 23 » Рятувальники транспортують 2-х туристів, які потребують термінової медичної допомоги з гори Піп Іван - Карпати

Рятувальники транспортують 2-х туристів, які потребують термінової медичної допомоги з гори Піп Іван - Карпати

  Карпати. З гори Піп Іван рятувальники транспортують 2-х туристів, які потребують термінової медичної допомоги

Інші туристи все ще залишаються на горі Піп Іван: складні умови не дозволяють розпочати спуск.

Об 11 год. 10 хв. пошуково-рятувальна група ДСНС прибула до рятувального поста на г. Піп Іван для супроводу туристів та транспортування тіл загиблих. На даний час пошуково-рятувальна група ДСНС разом з туристами очікують покращення погодних умов для початку спуску. В горах спостерігається ускладнення погодних умов: температура повітря 22 градусів морозу, сильний вітер, нульова видимість снігові перемети подекуди сягають до 1,5-2 метрів.

О 13 год. 30 хв. рятувальною групою розпочато транспортування на спеціальних ношах з гори Піп Іван двох туристів, які найбільше потребують допомоги. На посту з рештою туристів залишилися три рятувальники Явірницького  ПРВ та 1 волонтер.

У зв’язку зі складними  погодними умовами спуск решти туристів планується виконати 24 лютого.

Для проведення заходів з супроводу групи туристів до підніжжя гори залучено рятувальників Івано-Франківського, Косівського та Верховинського ПРВ СПРЧ АРЗ СП в кількості 34 чол. о/с та 6 од. техніки.

Нагадаємо, рятувальниками до рятувального поста на ношах було транспортовано трьох туристів зі значними обмороженнями, два з яких померли, п’ять туристів рухались самостійно, інформує ДСНС України.


За матеріалами: Новини сьогодні
23.02.2019
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1203

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]