Головна » 2016 » Серпень » 30 » Роботою дорожників Москаль обурений

Роботою дорожників Москаль обурений

Геннадій Москаль проінспектував ремонт автодороги «Кольчино – Лісарня – Пузняківці» в Мукачівському районі, розпочатий на початку серпня.

Дорога, яка не ремонтувалася 20 років, веде до рекреаційної зони, де розташовані курортні об’єкти, а паралельно проектувальники визначають можливість автодорожнього з’єднання Пузняківців із рекреаційним комплексом «Воєводино» в Перечинському районі.

– Роботи проводяться дуже повільно, – зазначає голова ОДА.

– Необхідні кошти виділені, однак якщо їх освоєння й далі триватиме такими темпами, ремонт затягнеться на довгі місяці. Подібна ситуація на Закарпатті спостерігається в багатьох районах.

Ми з труднощами вибиваємо фінансування, готуємо проектну документацію, а коли доходить до діла, виконувати роботи нема кому. При тому, що залучаємо підрядників з інших областей і побудували на Мукачівщині новий потужний асфальтний завод.

Очевидно, що централізація Києвом дорожніх підприємств себе не виправдала. Щоб змінити ситуацію, я направив звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням повернути в підпорядкування облдержадміністрації Дочірнє підприємство «Закарпатський облавтодор» (Служба автомобільних доріг може й далі залишатися в підпорядкуванні столиці).

На місцевому рівні цю структуру набагато простіше реорганізувати й залучати до виконання конкретних завдань.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
23.08.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1478

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]