Головна » 2024 » Травень » 30 » російські загарбники мобілізують чоловіків віком 60+ на окупованій частині Запоріжжя

російські загарбники мобілізують чоловіків віком 60+ на окупованій частині Запоріжжя

На тимчасово окупованій частині Запорізької області загарбники змушують чоловіків віком від 60 до 65 років підписувати контракти з російською армією. При цьому вони запевняють цих людей, що служитимуть вони в тилових підрозділах.

Про це повідомили у Центрі національного спротиву у четвер, 30 травня.

Росіяни мобілізують літніх чоловіків

Загальна ситуація щодо поповнення особового складу російської армії не є сприятливою для загарбників. Через це їм доводиться вдаватися до настільки сумнівних заходів.

Крім того, на цілі, які поставив перед собою кремль, суттєво впливає масове дезертирство у російській армії.

"Тільки на тимчасово окупованій Луганщині за кілька місяців було офіційно задокументовано 500 випадків дезертирства", — повідомили в ЦНП.  

Також у двадцять разів збільшилася кількість випадків самовільного виходу за розташування військових частин.

Загарбники здійснюють шалений тиск на рідних тих, хто втік з армії ворога. В зв'язку з цим ЦНП закликає мешканців окупованих територій усіма можливими способами уникати мобілізації до лав армії загарбників і не укладати з ними контракти.

Раніше ЗМІ повідомляли, що останнім часом Сили Оборони завдають вдалих вогневих уражень по складах та воєнних об'єктах окупантів. У той же час російська армія стикається з проблемами набору та підготовки кадрів для продовження воєнних дій на території України.

росія повинна буде оголосити нову хвилю мобілізації до кінця цього року, щоб продовжити наступальні дії в Україні. Попри це наразі чисельність російської армії більша від української.


За матеріалами: Новини сьогодні
30-05-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1520

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]