Головна » 2023 » Жовтень » 11 » Румунії Зеленський пообіцяв рішення щодо неіснування "молдовської мови"

Румунії Зеленський пообіцяв рішення щодо неіснування "молдовської мови"

Президент України Володимир Зеленський заявив у вівторок під час візиту до Румунії, що український уряд ухвалить рішення з приводу неіснування "молдовської мови". Про це Зеленський сказав у інтерв’ю румунському телеканалу Digi24.

"Чесно кажучи, я не бачу в цьому якоїсь глобальної проблеми, це для мене не проблема. Я розумію, деякі скажуть, що Молдова – це Румунія. Для мене це питання неактуальне. Наш уряд збереться і ухвалить рішення з цього питання, він збереться за два тижні. Я схиляюся до рішення зміцнювати наше партнерство та вирішувати ці проблеми", – зазначив глава держави.

Нагадаємо, прем’єр Румунії Марчел Чолаку раніше анонсував, що у жовтні приїде до Києва для зустрічі з українським урядом, і як він стверджує, Україна оголосить про відмову від використання поняття "молдовська мова", про що Бухарест неодноразово просив.

Чолаку порушував питання румунської меншини й існування так званої "молдовської мови" під час візиту українського колеги Дениса Шмигаля до Бухареста у серпні.

"У питанні так званої "молдовської" мови я повторив попереднє прохання румунської сторони, щоб українська влада визнала її неіснування і вжила всіх правових та адміністративних заходів відповідно", – зазначив Чолаку.


За матеріалами: Новини сьогодні
11-10-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1854

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]