Головна » 2020 » Вересень » 7 » Саміт Україна – ЄС відбудеться 1 жовтня

Саміт Україна – ЄС відбудеться 1 жовтня

саміт Україна єс

Саміт Україна-ЄС, запланований на 1 жовтня, наразі не переносили, і Київ до нього готується. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю Радіо Свобода.

"Моя колега, віцепрем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина дуже енергійно займається підготовкою цього саміту і наповненням його таким потужним змістом", – зазначив він.

Коментуючи порядок денний, Кулеба назвав головним його питанням "рух уперед".

"Європейська інтеграція України – це настільки масштабний процес, що його не можна звузити до чогось одного. Нас цікавить і оновлення Угоди про асоціацію. Нас цікавить інтеграція в цифровий ринок. Нас цікавить прогрес у сфері юстиції, поглиблення співробітництва у сфері юстиції. Нас цікавить подальше співробітництво з ЄС у стримуванні російської агресії", – перерахував він.

Крім того, Кулеба зазначив, що Україна зацікавлена в участі Євросоюзу у відновленні окупованої частини Донбасу після її звільнення.

Попередній саміт Україна – ЄС відбувся у липні минулого року. За його підсумками були підписані угоди щодо фінансової підтримки громадянського суспільства, децентралізації, антикорупційних заходів і реформ.


За матеріалами: Новини сьогодні
07.09.2020
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 140

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]