Головна » 2014 » Лютий » 26 » СБУ відправляло своїх агентів на Майдан і готувало провокації. ФОТО

СБУ відправляло своїх агентів на Майдан і готувало провокації. ФОТО

Під час акцій на Майдані СБУ провадила або збиралася провадити агентурно-оперативні заходи, вербування активістів задля дестабілізації ситуації в периметрі. Відповідні документи оприлюднив депутат Геннадій Москаль на своєму сайті.

"Подібна нісенітниця, яку могли написати хіба люди з хворобливою уявою, — ще один доказ, що СБУ займається не безпекою країни, а виконує функції царської охранки. Причому дуже бездарно", - зазначив він.

"В опозиційні партії та громадські організації впроваджені співробітники СБУ - нелегали. Крім того, агентура вербувалася з-поміж самих активістів "Батьківшини", "УДАРу", "Свободи" та громадських організацій. Тепер ці структури самі можуть вирахувати своїх "героїв", або ж дізнатися про них у нового голови СБУ Наливайченка, що й буде прикладом люстрації, про яку сьогодні так багато говорять", - зазначив Москаль.

"Якщо ж нове керівництво СБУ не розкриє своїх сексотів, залишаю за собою право опублікувати списки агентів із прізвищами та іншими даними сам", - попередив він.

"Деякі "авторитети" з СБУ стверджують, що я публікую чернетки, оскільки на документах немає підписів, засекречень та інших даних. Пояснюю, що свідомо забираю все, що може вказати на джерела отримання інформації. Тому що ці джерела, як мені бачиться, будуть потрібні й далі", - зазначив він.

"Примітки: К.Н.В. — кандидат на вербування в якості агента, Д.І. — джерело інформації", - додав Москаль.

Згідно із документами, агенти мали дискредитувати лідерів опозиції, влаштовувати бійки між різними організаціями, які були на Майдані. Вони також малі "імітувати" пожежі у Будинку профспілок (як відомо, там дійсно відбулося кілька підпалів, крім того, була спроба обірвати ліфт). Вони також мали розповсюджувати фальшиві листівки і наліпки від імені Демальянсу. Крім того, вони мали створювати негативний імідж Майдану серед киян. Вони також мали створити підстави для проведення антитерористичної операції "Бумеранг".

Нагадаємо, 24 лютого Москаль виклав на своєму офіційному сайті секретні документи МВС і СБУ про плани зачистки Майдану, оперативні розробки бойових дій, а також позивні командирів штурмових і снайперських груп. За словами Москаля, збирати матеріали йому допомагали "патріотично налаштовані працівники МВС і СБУ".


Примітки
К.Н.В. — кандидат на вербування в якості агента
Д.І. — джерело інформації


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.02.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1953

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]