Головна » 2024 » Червень » 13 » Що відомо про величезні статки герцога Вестмінстерського - багатший за короля Чарльза ІІІ

Що відомо про величезні статки герцога Вестмінстерського - багатший за короля Чарльза ІІІ

Мало хто міг собі уявити статки мільярдера Г’ю Гросвенора. Кілька останніх років він був найзавиднішим нареченим у світі. Сьогодні, 7 червня, герцог Вестмінстерський одружиться зі своєю нареченою Олівією Генсон на світському весіллі року, повідомляє Мirror.

33-річний аристократ є найбагатшою людиною віком до 40 років у Великій Британії та 14-ю найбагатшою людиною загалом за версією The Sunday Times Rich List. Кажуть, що він багатший за короля Великої Британії Чарльза ІІІ. Статки магната нерухомості оцінюють у 10 мільярдів фунтів стерлінгів.

Спадщина Г’ю Гросвенора

Життя Г’ю Гросвенора круто змінилося 2016 року, коли йому було всього 25 років. Його батько Джеральд Кавендіш Гросвенор, шостий герцог Вестмінстерський, раптово помер від серцевого нападу — і в цей момент Г’ю став одним із найбагатших землевласників країни.

Він успадкував величезний портфель нерухомості, що охоплює землі в найпрестижніших районах британської столиці, включно з половиною Мейфера і 300 акрів Белгравії.

Джерелом величезного багатства є група Grosvenor, до активів якої також входять американське посольство, маєтки в Шотландії та Іспанії, центр Ліверпуля, багатоквартирні будинки в Токіо, “більша частина” Кремнієвої долини й увесь острів Аннасіс недалеко від Ванкувера. Вважається, що гроші сім’ї Гросвенор в основному відносяться до 1600-х років, коли вони вперше почали купувати землю в Лондоні.

Титул і освіта

Коли справа дійшла до спадщини, Г’ю скористався багатовіковим правилом, згідно з яким звання пера передається тільки по чоловічій лінії (відоме як чоловіче первородство). Коли їхній батько помер 2016 року, сімейний титул перейшов до єдиного сина Г’ю. У нього є дві старші сестри, леді Тамара, леді Едвіна Гросвенор і молодша сестра леді Віола.

Г’ю виріс в Ітон-Холі, родовому маєтку його родини в Чеширі. Він не вчився ні в Ітоні, ні в Гарроу, а спочатку пішов у місцеву приватну школу Мостін-Гаус, потім в Елсмір-коледж, школу-інтернат з оплатою 8500 фунтів стерлінгів за семестр у Шропширі.

Він здобув ступінь бакалавра в галузі управління сільською місцевістю в Університеті Ньюкасла, а потім працював менеджером із роботи з клієнтами в компанії Bio-bean, яка займається переробкою кавових відходів на екологічно чисті продукти, такі як біопаливо.

Г’ю віддає перевагу скромному життю. Він також дуже щедрий: під час пандемії він пожертвував 12,5 мільйонів фунтів стерлінгів Національній службі охорони здоров’я та 1 мільйон фунтів стерлінгів Оксфордському університету.

Де проживає мільярдер

Г’ю Гросвенор живе у своєму маєтку Ітон, який займає територію площею 11 500 акрів із садами, парками, фермами і лісами, що оточують головний будинок. Будівництво будинку почалося 1870 року і було завершено приблизно 12 років потому. Але власність 17-го століття з часом занепала і 1960 року її було знесено і перебудовано в 1980-х роках, щоб створити будинок у стилі французького замку, який стоїть і донині.

На території розташований також значний обеліск, внесений до списку пам’яток архітектури II ступеня. Каплицю і багато господарських будівель було збережено. Величезну стайню було перетворено, і тепер вона містить кілька кімнат, де представлено колекцію артефактів, пов’язаних із сім’єю Гроссвенор, а також документи, що докладно описують історію сім’ї.

Минулого місяця перед весіллям Г’ю та Олівія підтвердили свої плани оселитися в Ітон-холі. Говорячи про своє рішення, майбутня наречена пояснила: “Очевидно, що це місце, де ми будемо жити, де ми будемо будувати наше життя разом. І ми поступово переходимо до переїзду з Лондона. Ми хочемо тут пустити коріння. Це було дійсно легке рішення”.


За матеріалами: Новини сьогодні
13-06-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1476

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]