Головна » 2024 » Січень » 11 » Схвалив продовження військової підтримки України парламент Італії: результати голосування

Схвалив продовження військової підтримки України парламент Італії: результати голосування

У середу, 10 січні, у присутності міністра оборони Гвідо Крозетто нижня палата парламенту Італії ухвалила резолюцію, яка зобов’язує уряд надавати військову підтримку Україні. Про це повідомляє Ansa.

Ухваленим документом передбачено підтримку України, “відповідно до взятих зобов’язань і того, що буде узгоджено в рамках НАТО і ЄС, а також на міжнародних форумах, до яких належить Італія”, зокрема, “шляхом передачі військових засобів, матеріалів та обладнання”.

“Після семи вже офіційно оформлених пакетів, ми нещодавно дали зелене світло на відправку восьмого траншу обладнання, матеріалів і систем до Києва. Цей пакет обладнання та систем озброєння також спрямований тільки і виключно на посилення обороноздатності України”, – сказав міністр Крозетто у своєму виступі в парламенті.

Міністр також повідомив, що серед різних дій, які здійснює Італія, є також висловлення зацікавленості в участі в коаліції з розмінування, який просуває Литва.

Гвідо Крозетто запевнив, що допомога Україні надаватиметься до того часу, доки не припиняться російські атаки.

Резолюцію в італійському парламенті було ухвалено 195 голосами “за”, 50 – “проти” і 55 – “утрималися”.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що Кабінет міністрів Італії 19 грудня ухвалив постанову, яка на рік продовжує дозвіл на надання Україні військової підтримки. Термін дії постанови закінчиться тільки наприкінці 2024 року.

Також ЗМІ писали, Україна та Італія почали обговорення двосторонніх гарантій безпеки.


За матеріалами: Новини сьогодні
11-01-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1611

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]