Головна » 2018 » Липень » 5 » Сучасна зона відпочинку - чи створять її на “Кірпічці”

Сучасна зона відпочинку - чи створять її на “Кірпічці”

Чи створять на “Кірпічці” сучасну зону відпочинку?

Вчора в Ужгородській міській раді відбулося зібрання робочої групи зі створення на території біля шкіл №12 та15 і озера, яке називають Кірпічка, сучасної зони відпочинку – парку.

Посадовці міськради та громадські активісти покроково обговорили орієнтовний план дій, адже на одному із сесійних засідань орендарям, які перебували на частині цієї території, відмовили у продовженні угоди – саме для того, щоб створити облаштований зелений міський громадський простір.

Вчора заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок, головний архітектор міста Олег Боршовський, начальник відділу землекористування Олександр Чепкий пояснили, що насамперед потрібно об’єднати всі три наявні поруч із озером земельні ділянки під єдиний статус рекреаційної зони і змінити їхнє цільове призначення. Такі рішення повинні пройти через сесію міської ради. Також потрібно розробити детальний план території, за словами Олега Боршовського, вже є головне для цієї справи – геодезична зйомка. Необхідно також звернутися до Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса (Облводгоспу),  щоб провести очистку озера та виготовити паспорт водного об’єкта.

Які кроки потрібно зробити для цього, скільки це може зайняти часу – обговорили на засіданні робочої групи.

Ішлося також про те, як можна організувати системне прибирання, про що попереджати тих, хто приходить на Кірпічку, можливості впорядкування території, згодом – розробку робочого плану, проекту створення цього рекреаційного куточка тощо, повідомляє відділ інформаційної роботи Ужгородської міськради.


За матеріалами: Новини Закарпаття
23.10.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1224

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]