Головна » 2013 » Червень » 26 » У день Дунаю на Закарпатті розчистять затор із сміття на Боржаві

У день Дунаю на Закарпатті розчистять затор із сміття на Боржаві

У суботу, 29 червня, у с. Квасово на Берегівщині у ході відзначення міжнародного Дня Дунаю розчищатимуть затор з побутового сміття довжиною понад 50 м на р. Боржава. 

В рамках заходу заплановано представлення системи управління побутовим сміттям, налагоджену в Квасові за підтримки проекту ЄС «Управління відходами – ENPI Схід» та компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна. Цього ж дня у с. Квасово зберуться сільські громади, котрі проживають на берегах річки Боржави (майбутній прообраз Басейнової ради ріки Боржави) для обговорення спільних проблем Боржавської долини.

Нагадаємо, того ж дня о 10.00 на пішохідному мості через р. Уж в Ужгороді стартує  виставка фотографій «Водна окраса Закарпаття», що стане рекордом України як найдовша екологічна фотовиставка (144 м).

Ця виставка присвячена красі та екологічним проблемам озер та річок Закарпаття. Збір фотографій для виставки проводився з 10 квітня по 10 червня 2013 р. Загалом надійшло 354 фотографії з усіх куточків Закарпаття, з яких було відібрано та надруковано 173. Виставка зареєстрована у Національному проекті «Книга рекордів України» як найдовша екологічна фотовиставка (144 м). Виставка триватиме з 29 червня по 6 липня 2013 р.

Заходи організовані Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги, проектом Європейського Союзу «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки», за підтримки Ужгородського міського голови, громади с. Квасово, компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна та Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса.

Довідка Zaholovok.com.ua:

День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно 29 червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. В Україні до басейну Дунаю належать басейни річок Тиси (вся Закарпатська область), Пруту та Сірету та дельта самого Дунаю. Захід спрямовано на залучення громадськості до збереження водних ресурсів басейну Дунаю. День Дунаю відзначається у Закарпатті щорічно з 2007 року.За матеріалами: Новини сьогодні
26.06.2013
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11615

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]