Головна » 2023 » Серпень » 7 » В Якутії палають 100 лісових пожеж - рф у вогні

В Якутії палають 100 лісових пожеж - рф у вогні

60 осередків загоряння лісу зафіксовані в 3 районах Якутії.

У російській федерації не вщухають масштабні лісові пожежі. На території російської республіки Саха (Якутія) діє 98 природних пожеж на території 13 районів. Станом на ранок 7 серпня вогнем охоплено понад 120 тисяч гектар лісу.

"Найбільш складна обстановка з пожежами складається на території Алданського, Олекмінського та Усть-Майського районів, де зареєстровано 60 осередків. Фахівці МНС росії задіяні в Олекмінському і Усть-Майському районах, де діє 38 вогнищ лісових пожеж. ... За даними космічного моніторингу, задимленість спостерігалася в 11 населених пунктах Усть-Майського та Олекмінського районів", – інформує головне управління МНС росії по Республіці Саха (Якутія).

В середині липня в Якутії і Хабаровському краї через природні пожежі був введений режим надзвичайної ситуації міжрегіонального характеру. Наприкінці липня пожежі фіксували на площі понад 400 тисяч гектар.

Лісові пожежі в рф  

Масові пожежі щороку знищують сотні гектарів у рф.

Минулого року, незабаром після повномасштабного вторгнення рф в Україну, спалахнули сибірські ліси. Загоряння, площа якого збільшилася вдвічі (порівняно з 2021 роком) не могли погасити через брак військових пожежників - їх передислокували для вторгнення в Україну.

Крім того, росіяни активно використовують у війні обладнання, яке раніше призначалося для МНС. Приміром, літаки-амфібії і безпілотники.


За матеріалами: Новини сьогодні
07-08-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1417

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]