Головна » 2019 » Травень » 29 » Відбудуться масштабні антитерористичні навчання у двох районах Закарпаття

Відбудуться масштабні антитерористичні навчання у двох районах Закарпаття

  У двох районах Закарпаття відбудуться масштабні антитерористичні навчання

Сьогодні, 29 травня у Великоберезнянському та Перечинському районах, згідно повідомлення Служби безпеки України, відбудуться масштабні навчання.

Тактико-спеціальні антитерористичні навчання відбуватимуться максимально реалістично, з використанням справжньої зброї, спецзасобів та техніки.

Місцевих мешканців попереджають, адже під час заходу на території проведення можливе запровадження особливого режиму. Людей можуть не пускати на певні території навчання.

Також, можлива перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

“У навчаннях візьмуть участь підрозділи СБУ, Нацгвардії, Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Мешканців вказаних районів просять зберігати спокій, з розумінням поставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу, адже усі дії відбуваються у межах чинного законодавства.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1111

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]