Головна » 2017 » Вересень » 6 » Відкрили фізіотерапевтичний кабінет в ужгородському дитсадку

Відкрили фізіотерапевтичний кабінет в ужгородському дитсадку

Фізіотерапевтичний кабінет, де проводитимуть профілактично-лікувальні процедури, відкрили з нового навчального року в дошкільному навчальному закладі № 42 «Джерельце» в Ужгороді. Дитсадок – один з найбільших у місті, розташований у Новому районі, заклад відвідує понад 400 діток від 2 до 6 років.
Проведення фізіотерапевтичних процедур у дошкільному закладі – це універсальний та дієвий спосіб оздоровлення або доліковування дітей, які перехворіли та повернулися у колектив, профілактика дерматологічних, терапевтичних, неврологічних захворювань та зміцнення імунітету. Усі процедури проводить медсестра лише за призначенням лікаря-педіатра.

Як працює кабінет, оглянули міський голова Богдан Андріїв та його заступник Олександр Білак.

За словами керівника дитсадка Оксани Касинець, для фізіотерапевтичного кабінету придбали тубус-кварц, ультразвуковий інгалятор, озонатор повітря і води, опромінювач бактерицидний, портативний апарат для дарсонвалізації, апарат для приготування сиглентно-кисневої пінки та аромолампу для аерофітотерапії. І дирекція, і весь педколектив працюють так, щоб дітки почувалися у садочку комфортно. Візит до лікувальної установи та спілкування з лікарями не завжди приємний для малюків, натомість на процедури у садочку вони ходять залюбки. Смакують дітям і кисневі коктейлі, які їм готують вихователі та медсестра.


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.02.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1339

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]