Головна » 2023 » Вересень » 20 » Вірменські збройні формування оголосили про капітуляцію в Карабасі - викинули білий прапор

Вірменські збройні формування оголосили про капітуляцію в Карабасі - викинули білий прапор

Підрозділи Збройних сил Вірменії залишають територію Азербайджану, незаконні вірменські збройні формування розформовуються.

Формування Збройних сил Вірменії, розташовані в карабаському регіоні Азербайджану, склали зброю і здалися. Про це повідомили в Міністерстві оборони Азербайджану.

Розташовані в карабаському районі Азербайджанської Республіки формування збройних сил Вірменії і незаконні вірменські збройні формування складають зброю, залишають бойові позиції і військові пости і повністю роззброюються.

Підрозділи Збройних сил Вірменії залишають територію Азербайджану, незаконні вірменські збройні формування розформовуються. Паралельно здаються все озброєння і важка техніка.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян звернувся до свого народу з поясненням, чому Єреван не буде воювати за Карабах.

Ситуація в Карабасі

Раніше Вірменія та Азербайджан домовилися про взаємне визнання територіальної цілісності один одного. Прем'єр-міністр Вірменії заявив, що його країна готова розблокувати всі транспортні та економічні коридори.

19 вересня у Карабасі відновилися бойові дії. Міноборони Азербайджану заявило, що знищуються позиції військових Вірменії.

У травні Вірменія була готова визнати Карабах частиною Азербайджану за умови забезпечення безпеки вірменського населення.


За матеріалами: Новини сьогодні
20-09-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1481

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]