Головна » 2023 » Березень » 28 » Виробництво боєприпасів для потреб ЗСУ і власної армії збільшить Польща

Виробництво боєприпасів для потреб ЗСУ і власної армії збільшить Польща

Польські державні та приватні підприємства оборонно-промислового комплексу збільшать виробництво боєприпасів для потреб Збройних сил України та власної армії. Для цього найближчими днями Рада міністрів Польщі ухвалить спеціальну довгострокову програму.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час пресконференції у понеділок, 27 березня.

"Найближчими днями Рада міністрів ухвалить спеціальну довгострокову програму, яка підтримуватиме виробництво боєприпасів у різних частинах нашої країни. Ми хочемо, щоб приватні та державні компанії виробляли боєприпаси. Сьогодні ми знаємо, що цих боєприпасів не вистачає у всій Європі, і я можу сказати, що не є таємницею, що їх не вистачає в усьому НАТО", – сказав Моравецький.

За словами прем’єра, Польща приєдналась до програми ЄС щодо спільної закупівлі боєприпасів для ЗСУ, які є найбільшою потребою для українських воїнів сьогодні.

"Тому, як ми домовилися на останній Європейській Раді, ми постачатимемо ці боєприпаси, при цьому фінансування здійснюватиметься з бюджету ЄС", - додав прем'єр.

Моравецький зауважив, що програма Євросоюзу щодо передачі ЗСУ мільйона снарядів до кінця року, є дуже амбіційною.

"Але я переконаний, що після дуже стрімкого збільшення виробничих потужностей нашої ОПК такі обсяги не будуть надто амбітними", – наголосив  польський прем'єр.


За матеріалами: Новини сьогодні
28-03-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1207

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]