Головна » 2023 » Серпень » 14 » Вирушила до Австралії глава МЗС Німеччини: серед тем – Китай та допомога Україні

Вирушила до Австралії глава МЗС Німеччини: серед тем – Китай та допомога Україні

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок вирушила з візитом до Австралії та Нової Зеландії, під час якого серед іншого обговорить і нову допомогу Україні. Про це повідомляє RND.

 "Є лише кілька країн, настільки далеких географічно і в той же час настільки близьких до нас політично, як Австралія та Нова Зеландія. Незважаючи на величезну відстань – понад 16 тисяч кілометрів – ми можемо покладатися один на одного, як близькі сусіди, вчитися один в одного, як у добрих друзів і підтримувати один одного як стратегічні партнери. Це відбивається у нашій масштабній допомозі Україні", - заявила глава МЗС. За словами Бербок, Австралія є одним із найважливіших партнерів Німеччини в регіоні.

При цьому вона визнала, що Австралія випереджає Німеччину з деяких аспектів, зокрема у досвіді боротьби з «іноземним втручанням». Бербок планує використати візит для обміну думками з цих питань.

У МЗС Німеччини уточнили, що основна увага під час візиту буде зосереджена на наступних темах: поглиблення двосторонніх відносин, співробітництво у сфері політики безпеки, включаючи питання економічної безпеки та стійкості, наслідки російської загарбницької війни проти України, роль Китаю в Індо-Тихо-океанському регіоні, повернення культурного надбання та співробітництво у кліматичній політиці.


За матеріалами: Новини сьогодні
14-08-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1429

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]