Головна » 2013 » Квітень » 28 » Володимир Лятов та Вероніка Мишко отримали «золото» у WDSF International Open Latin

27 квітня в Ужгороді стартував престижний турнір із танцювального спорту «Uzhgorod Open-2013». Цьогоріч участь у змаганнях візьмуть 1063 танцювальні пари та судді з 24 країн світу. Акредитацію на престижний турнір закрили  23 квітня. Визначали кращих спортсменів-танцівників 28 суддів з 15-ти країн світу, а також 32 українські арбітри.

Підсумки першого дня: змагання проходили в майже 20 категоріях; у турнірі брали участь спортсмени й судді з понад 25 міст України, 15 країн; на паркеті виступили 750 учасників, або 375 пар. Закарпаття представляли пари з Перечина, Берегова й Ужгорода.

У початківців найбільше призерами ставали чернівчани (12 разів, у т. ч. 5 перших місць) львів’яни (6, у т. ч. 1 перше місце) й ужгородці (4, у т. ч. 1 перше місце). В основних (міжнародних) змаганнях — кияни (6, у т. ч. 1 перше місце), хмельничани (2, у т. ч. 2 перші місця), чернівчани (2, у т. ч. 1 перше місце), угорці (2).

У господарів призерами ставали:

3 місце. Олексій Євтушенко — Іванна Тисовська (клуб «Престиж» Ужгород), Юніори 1 Початківці, загальна програма.

3. Денис Глушко — Анна-марія Кіш («Грація», Ужгород), Юніори 2 Початківці, загальна програма.

1. Андрій Гливчак — Катерина Уранова («Грація», Ужгород), Ювенали 2 Школа, загальна програма.

2. Даніел Дуб — Юлія Варяші («Глорія», Ужгород), Ювенали 2 Школа, загальна програма.