Головна » 2018 » Травень » 8 » Вплинути на ситуацію щодо дозволів на користування надрами закарпатські депутати проситимуть Київ

Вплинути на ситуацію щодо дозволів на користування надрами закарпатські депутати проситимуть Київ

На пленарному засіданні  одинадцятої сесії обласної ради VІІ  скликання депутати прийматимуть звернення до Уряду щодо врегулювання  питання надання спеціальних дозволів на користування надрами.

У документі сказано: «Упродовж  2014-2017 років  обласною радою прийнято 34 рішення  щодо надання погодження на отримання спеціальних дозволів на                 користування надрами. За даними Держгеонадр України станом на 01          березня 2018 року Державною службою геології та надр України прийнято 18 рішень на отримання ліцензій. Таким чином половину поданих документів протягом тривалого часу (від 1 до 3 років) Держгеонадра України не        розглянуло,  не приймало по них рішень і не реагувало на неодноразові  звернення обласної державної адміністрації.

Сам процес отримання спеціальних дозволів досить тривалий у часі і вимагає від підприємницьких структур значних матеріальних витрат.  Внаслідок цього значна кількість цегельних заводів та кар'єрів області припиняють свою діяльність».

«…зважаючи на важливість поставленої проблеми, звертаємось до Кабінету Міністрів України з проханням        урегулювати ситуацію щодо надання спеціальних дозволів на користування надрами та внести зміни до законодавства України щодо делегування повноважень із надання спеціальних дозволів на право користування корисними копалинами місцевого значення обласній раді», - йдеться у проекті звернення, – повідомляє  прес-служба Закарпатської облради.

 


За матеріалами: Новини сьогодні
08.05.2018
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1289

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]