Головна » 2022 » Листопад » 24 » Ввести санкції проти рф запропонували в парламенті Сербії

Ввести санкції проти рф запропонували в парламенті Сербії

парламент сербія

Віцеспікер парламенту Сербії Борко Стефанович з опозиційної Партії свободи і справедливості повідомив, що направив до комітету із закордонних справ пропозицію про ухвалення резолюції щодо гармонізації зовнішньої політики Сербії з політикою ЄС, в якій пропонується запровадити пакет санкцій проти росії, повідомляє N1.

"Ми — єдиний кандидат на вступ в ЄС, який не запроваджував обмежувальних заходів щодо росії. Ми наражаємо себе на реальну небезпеку знову опинитися в ізоляції", — сказав Стефанович на пресконференції.

Як він пояснив, країні загрожує реальна небезпека того, що понад 10 тисяч компаній опиняться у складній ситуації, поставивши під загрозу 300 тисяч працівників, зайнятих у компаніях із ЄС, а також торговельний обмін із Євросоюзом, який становить 60% загального обсягу зовнішньої торгівлі.

За словами Стефановича, Сербія не повинна виявитися "по той бік віртуального Берлінського муру, який відновлюють". На його думку, запровадження пакету санкцій не загрожуватиме росії, "він буде скромного масштабу", але якщо цього не станеться, політичні та економічні відносини з ЄС ускладняться.

Він повідомив, що до кінця листопада проєкт резолюції буде представлений комітету із закордонних справ, головою якого він є. Стефанович сподівається, що документ опиниться на розгляді парламенту. "Ми маємо допомогти нашій власній країні уникнути небезпеки ізоляції. В силу своєї честі та інтересів Сербія не може залишатися осторонь і вдавати, що не бачить змін, що відбуваються. Ми повинні слідувати не емоціям, а інтересам", — сказав Стефанович.

Нагадаємо, Сербія утримується від запровадження санкцій проти рф через війну в Україні. Однак, підтримати санкції для Сербії означає приєднання країни до ЄС та рух вперед до розвитку.

Сербії необхідно вирішити, чи хоче вона приєднатися до Євросоюзу, чи вступити в партнерство з росією. Про це заявив представник уряду Німеччини.


За матеріалами: Новини сьогодні
24-11-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1271

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]