Головна » 2017 » July » 6 » З Анкари до Стамбула тисячі людей йдуть антиурядовим маршем

З Анкари до Стамбула тисячі людей йдуть антиурядовим маршем

У Туреччині тисячі людей йдуть до Стамбулу з Анкари, щоб протестувати проти урядових утисків у країні, які значно посилилися за останній рік.

Про це повідомляє Reuters.

Протестувальники несуть турецькі прапори та плакати за написом "справедливість". Крім того, багато людей вдягнені у білі футболку з таким же написом червоного кольору.

Одним з ініціаторів маршу став глава опозиційної Республіканської народної партії Кемаль Кілікдароглу, який звинуватив уряд у створенні однопартійної держави після невдалого путчу 15 липня.

Ердоган звинувачує протестуючих, що вони "діють разом з терористичними групами", зараховуючи до них курдських бійців та послідовників проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого Анкара звинувачує в організації перевороту

Як відомо, сьогодні Європарламент схвалив резолюцію із закликом призупинити переговори щодо членства Туреччини в ЄС, якщо Анкара продовжить впроваджувати конституційні зміни, схвалені на референдумі у квітні.

У четвер вранці у Стабмулі турецька поліція затримала вісім правозахисників, серед яких директор турецького відділення правозахисної організації "Amnesty International" Іділ Есер.

ЄС жорстко критикує Туреччину за порушення права і свобод людини, переслідування політичних опонентів та недотримання демократичних цінностей.

Однак для блоку критично важливо зберегти укладену минулого року угоду з Анкарою про стримання потоку мігрантів.


За матеріалами: Новини сьогодні
06-07-2017
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1558

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]