Головна » 2019 » Березень » 1 » За організацію незаконних візових запрошень українцям у Польщі затримання

За організацію незаконних візових запрошень українцям у Польщі затримання

У Польщі затримання за організацію незаконних візових запрошень українцям

У Польщі затримали чотирьох осіб, зокрема чиновника філії Люблінського воєводського управління у Замості, підозрюваних в участі у злочинній групі, яка через підставних осіб за грошову винагороду реєструвала громадянам України запрошення, необхідні для отримання польської візи.

Про це пише "Польське радіо".

За даними слідства, злочинна група протягом 2015-18 років організувала незаконну міграцію приблизно 300 осіб і одержала загалом за це понад 130 тис. євро.

Речник коменданта Надбужанського відділу Прикордонної служби Даріуш Сеніцький заявив у четвер, що на території Люблінського воєводства – у Томашові, Транаватці і Замості – затримали трьох громадян Польщі та одного громадянина України.

Трьом особам прокурор висунув обвинувачення у керуванні, а одній - в участі в організованій злочинній групі. Усіх затриманих за клопотанням прокуратури арештували на три місяці.

Сеніцький зазначив, що за даними слідства, іноземці безпосередньо після отримання польської візи їхали до інших країн ЄС – до Чехії, Словаччини, Литви, Латвії та Франції.

У розслідуванні, що дотепер велося у цій справі, обвинувачення в організації незаконної міграції та участі у злочинній групі вже висунули 13 особам, 5 з них також звинуватили у керуванні організованою злочинною групою. Підозрювані - це поляки, українці та німці.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1108

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]